RUSZAJĄ ZAPISY NA WARSZTATY na rok szkolny 2021/2022

ZAKLEPAĆ/ZAKLEPYWAĆ to rozpłaszczyć coś tym klepaniem, ale też zapewnić sobie lub komuś uzyskanie czegoś.  To definicja wg słownika języka polskiego PWN, która idealnie pasuje do aktualnej sytuacji w Akademii Wsparcia Rodzica. Dlaczego?Ponieważ właśnie nadszedł czas zaklepywania terminów na warsztaty edukacyjne.

RUSZAJĄ ZAPISY NA WARSZTATY na rok szkolny 2021/2022!

Przez cały sierpień i wrzesień zapraszam PRZEDSZKOLA i SZKOŁY PODSTAWOWE do zapisów na warsztaty.

W tym sezonie do wyboru są trzy rodzaje warsztatów z dojazdem do przedszkola/szkoły i oczywiście warsztaty „zrób to sam”, które są cały czas dostępne 24h w Sklepie AWR.

  1.  MEHENDI + MASAŻYKI to nowy warsztat dedykowany przedszkolakom, zainspirowany zwyczajami indyjskimi- sztuką malowania dłoni naturalną henną oraz masażem Shantala. To relaksacja, uczta zmysłów i edukacja w jednym. Co robią dzieci podczas tego warsztatu? Poznają zwyczaje hinduskie, słuchają hinduskiej muzyki, tańczą, uczą się masażu relaksacyjnego, rozwijają swą kreatywność poprzez tworzenie mehendi na swoich dłoniach (kolorowe markery do tatuażu tymczasowego). Otrzymują mehendi z prawdziwej naturalnej henny, która pachnie olejkami eterycznymi i barwi skórę na kilka dni (opcja dla chętnych).
  2. MEHENDI WARSZTAT MALOWANIA HENNĄ dedykowany dzieciom w wieku szkolnym. To lekcja samodzielnego zdobienia dłoni wzorami mehendi (styl indyjski, arabski, marokański). Uczestnicy poznają historię mehendi, otrzymują rożek z naturalną henną, która barwi skórę przez ok.7 dni. Mehendi to talizman na szczęście i świetna okazja, aby ćwiczyć cierpliwość i skupienie uwagi.
  3. SZKÓŁKA ZĘBOWA warsztat o higienie zębów prowadzony bez ingerencji w jamę ustną dziecka. To seria zabaw dla przedszkolaków, podczas której poznają jak prawidłowo szczotkować zęby, jak je nitkować oraz wcielają się w rolę dentysty, aby oswoić swoje lęki przed wizytami u dentysty. Dzieci otrzymują gadżety stomatologiczne, dyplomy, a podczas warsztatów odbywających się w maju/czerwcu- czapeczki przeciwsłoneczne Szkółki Zębowej.

 

Gdzie w tym roku szkolnym pojawią się warsztaty Szkółki Zębowej lub Mehendi?

Jakie dzieci poznam podczas prowadzenia warsztatów?

Może właśnie pojadę do Twojego przedszkola lub do Twojej podstawówki- zasięg ogólnopolski 🙂

Napisz do mnie lub zadzwoń.

Namiary są TUTAJ 😉